CL Talks About Her Goals In The U.S. Music Market And Thoughts On Promoting Without 2NE1

در مصاحبه ی اخیر، سی ال در مورد برنامه هایش برای ۲۰۱۸ که قرار هست در آمریکا شروع به کار کند، صحبت کرد.

با طرفدارهای زیادی که منتظر انتشاری از سی ال هستند، او در حال کار کردن در آمریکا هست تا روند خودش را با عرصه ی موسیقی آنجا تطابق دهد. او گفت، “من میخواستم تا چالش جدیدی را داشته باشم. راستش موفقیت یا عدم موفقیت زیاد مهم نیست. بیشتر از اون، من فقط میخواستم که راهی را برای ورود به بازار موسیقی آمریکا، باز کنم.”

سی ال در حال حاضر بیشتر زمان خودش را در آمریکا میگذراند، با اینکه او اخیراً برای عروسی مین هیورین و ته یانگ به کره برگشته است. او گفت، “من تا آخر همین سال در آمریکا بودم. من سال جدید رو هم در آمریکا گذراندم. وقتی در حال کار کردن بر روی موسیقیم بودم دائماً بین کره و آمریکا در رفت و آمد بودم. من دارم تمام تلاشم رو میکنم تا چیزی رو بسازم که شبیه به من باشه، همونطور که دارم به کار کردن با تهیه کنندگان و رکوردهای اختصاصی کار میکنم.”

سی ال همچنین در مورد هدف خودش برای تمرکز کردن روی تجربه کردن چالش جدید به جای موفقیت توضیح داد. او گفت، “من میخوام یک کمک بزرگ باشم برای نفر بعدی که قصد دارد وارد بازار موسیقی آمریکا شود.”

در رابطه با استراتژیش، سی ال گفت، “من دارم همه کار برای هم تراز شدن با پروسه ی آمریکا رو انجام میدم، سعی دارم رنگ خاص خودم رو اضافه کنم.” او توضیح داد که این حس را دارد که به زمان کارآموزیش بازگشته است، و اینکه او با این ذهنیت در حال کار کردن در آمریکاست.

سی ال همچین در مورد همکاریش با هنرمندان محلی صحبت کرد. “از آنجایی که من هنرمندان آمریکایی زیادی رو شناختم، این امکان رو برام فراهم کرده که یه سری کارهای فان انجام بدم، با اینکه چیزی هنوز تایید نشده، من چیزهای مختلفی رو در برنامه ام دارم. ترکیبی از تازگی و خلاقیت همیشه هیجان انگیز هست.”

سی ال بعد از دیسبند شدن ۲NE1، در حال حاضر در حال تمرکز بر روی فعالیت های سولو خودش هست. او گفت، “حالا که من همه اش خودم هستم به جای اینکه عضوی از ۲NE1 باشم، فشار بیشتری رو تحمل میکنم. من همیشه با بقیه اعضا بودم، اما الان همه اش خودم هستم، معمولاً احساس تنهایی میکنم. وقتی فشار نگرانی برای خوب عمل کردن هست، اگر من به یک هدف برسم، مفاد دستاورد و سود آن بسیار بالا خواهد بود. وقتایی بوده که من متوجه ی وجهه ای از خودم شدم که در موردش نمیدونستم، و اون زمان ها شادترین بودم.”

سی ال گفت، “با اینکه الان ما نمیتونیم با هم انجامش بدیم، امیدوارم که اعضا سالم باشند و خوب عمل کنند. من همیشه آنها را حمایت خواهم کرد.”

وقتی در مورد قدم بعدی او پرسیده شد، سی ال گفت، “مهمترین هدفی که من بدون شک میخواهم امسال بهش برسم، فعالیتم در آمریکاست. میخوام به خاطر طرفدارانی که همیشه در کنارم بودند و منتظرم بودند و حمایتم کردند، انجامش بدم.”

او اضافه کرد، “من شلوغ ترین سالم را در ۲۰۱۸ در کره و آمریکا خواهم داشت. لطفاً صبورانه منتظرش باشید.”

 

Source (۱) Via Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.