OFFICIAL] iKON Confirmed to Make Comeback on January 25… “Will Focus on Promotion in Korea”

تایید شد که بازگشت آیکن در ۲۵م ژانویه خواهد بود.

در ۱۲م ژانویه، شرکت سرگرمی وای جی اولین پوستر آیکن برای دومین آلبوم رسمی خودشان RETURN را به همراه تاریخ رسمی منتشر کرد.

آلبوم RETURN اولین آلبوم آنها بعد از دو سال خواهد بود.

سال پیش آیکن بیشتر تمرکزش بر روی بازار ژاپن بود. نتیجه این بود که آیکن موفقیت بزرگی در ژاپن کسب کرد، و گروه تازه کاری شد که در کمترین زمان دُم تور برگزار کرد، و جایزه ی بهترین گروه تازه وارد را در Japan Record Awards بعد از ۷ سال و بعد از بیگ بنگ به عنوان گروه کره ای دریافت کرد. آنها رکوردهای میلیونی در ژاپن و چین به عنوان هنرمندهای تازه وارد داشته اند.

بر خلاف خبرهای خوشحال کننده و موفقیت های بزرگ در خارج از کشور، طرفدارها در کره نا امید شده بودند. به این دلیل که آیکن در کره فعالیت های زیادی نداشت.

یک منبع رسمی از وای جی ابراز داشت، “ما نا امیدی و وضعیت طرفدارهای کره ای را درک میکنیم، و از آنجایی که آیکن اولین کامبک در ۲۰۱۸ در بین هنرمندان وای جی را خواهد داشت، آنها بیشتر از هر زمانی بر روی طرفداران کره ای تمرکز خواهند کرد.”

در کامبک پیشِ رو، اعضای آیکن ابراز داشتند،”انتشار دومین آلبوم رسمی و فعالیت های آینده در کره مثل رسیدن به رویا میمونه. ما امیدواریم که تلاش های ما باعث بشه که این آلبوم هدیه ی عالی برای طرفدارهامون باشه. لطفاً منتظر باشید.”

یانگ هیون سوک از وای جی همچنین حمایت روحی و مادی کاملی را برای بازگشت موفقیت آمیز گروه به خرج داده است.

اخیراً، او با اسپویل های خود انتظارات طرفداران را بالا برده است و ابراز داشته است، “همه چیز برای فعالیت در کره، حضور در برنامه های تلویزیونی و هر درخواستی از آیکنیک ها را قبول خواهیم کرد.”

همه کنجکاو هستند تا ببینند چه نوع آهنگ ها و اجرایی آنها خواهند داشت.

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.