FAVE Trainees Involved In Car Accident; Lee Soo Jin To Leave MIXNINE

کارآموزهای شرکت سرگرمی فِیو که در میکس ناین حضور داشتند، تصادف کردند.

بعد از ضبط برنامه در ۳۱م دسامبر، ون آنها با ماشین جلویی خودشان برخورد میکند. لی سو جین، کیم بو وون، و لی سو مین به همراه مدیر برنامه های خودشان در ون بودند و همه کمربند ایمنی بسته بودند.

آنها به سرعت به بیمارستان منتقل شدند، و کیم بو وون و لی سو مین آسیب جزئی دیدند، به همین خاطر آنها در خانه در حال استراحت هستند و فقط برای چک آپ به بیمارستان مراجعه میکنند.

اما لی سو جین، به خاطر آسیب شکمی عمل جراحی اورژانسی داشت. او در حال حاضر بستری است و در حال درمان هست. با این حال او به سرعت در حال بهبود است، او بعد از مشورت با خانواده، دکتر و کارکنان میکس ناین، برنامه را ترک خواهد کرد.

کیم بو وون و لی سو مین میل شدید خودشان را برای ادامه ی برنامه نشان دادند، بعد از تایید از خانواده و دکتر، آنها تصمیم گرفتند تا برنامه را ادامه دهند.

شرکت سرگرمی فِیو گفت، “نه تنها به لی سو جین، لی سومین و کیم بو وون، بلکه ما از صمیم قلب به خاطر نگران کردن خانواده هایشان و طرفدارهایشان که حتما با خبر ناگهانی شوکه شده اند و کارکنان و شرکت کنندگان میکس ناین عذرخواهی میکنیم. ما حمایت کامل خودمان را برای درمان و بهبود آنها خواهیم گذاشت.”

در آخرین رتبه بندی که در ۷م ژانویه منتشر شد، لی سو جین رتبه ی ۴م را داشت.

Source (۱) Via Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.