iKON Tears Up While Sharing Stories About Their Parents

در قسمتی از برنامه iKON Picnic که در ۹م دسامبر به پخش رسید، اعضای آیکن بعد از صحبت کردن در رابطه با خانواده هایشان نتوانستند از ریختن اشک های خود جلوگیری کنند.

در قسمت آخر این برنامه آنها به دور آتش نشستند و بعد از کلی تفکر در مورد مسائل جدی صحبت کردند، بابی گفن، “من فکر نمیکنم پولی که به دست میارم برای من باشه. من همه اش رو به خانواده ام میدم. از وقتی که من جوانتر بودم، هر دوی آنها خیلی سخت کار کردند.”

به دنبال آن جونهه اعتراف کرد که سه ماه پیش در طول سفرش با خانواده به بوسان، با مادرش دعوا کرده است. او گفت، “۱۰ سال از وقتی که ما به سفر خانودگی رفتیم میگذرد، و برای اولین بار، من برای تمام روز با مادرم بودم. من باید سخت تلاشم رو میکردم تا با مامانم کنار بیام اما من به مامانم گفتم که دیگه با او به سفر نخواهم آمد چون اون هر چی که میخواد رو میگه.” جونهه با پشیمانی آه کشید و ادامه داد، “بعداً، خواهر بزرگترم بهم گفت که مامانم به خاطر اون برای مدتی گریه میکرده.”

یون هیونگ با اعتراف خود اشک ریخت. او آشکار کرد، “راستش، دو روز قبل از اینکه من بیام اینجا، پدرم عمل داشت. پدرم همیشه قوی بوده…” وقتی در رابطه با روی ضعیف پدرش فکر میکند قلبش میشکند، او احساساتش را سرکوب کرد و نتوانست برای مدتی صحبت کند.

Source: Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.