CL shares why she wants to debut in the U.S. + how American agencies are different from YG

CL توضیح داد، چرا تصمیم گرفته است که فعالیتش را در آمریکا به طور رسمی آغاز کند.

در ۷م دسامبر برنامه ی Life Bar به پخش رسید که سی ال گفت،” من با گوش دادن به پاپ بزرگ شدم، و اصلاً معنی نمیده که چرا هیچ هنرمند آسیایی اونجا نبوده (فعالیت آمریکایی داشته باشد). من وقتی به آمریکا رفتم این رو حتی بیشتر احساس کردم. حتی اگر من موفق نشم اونطور که مردم انتظار دارند یا در اون حدی که در کره موفق بودم، من معتقدم با راه باز کردن برای هنرمند بعد از خودم هم کمکی کرده ام.”

مجری هیچول تحسین خودش را نشان داد و گفت،”تو هر چیزی که اینجا داشتی رو گذاشتی، من فکر نمیکنم هیچوقت بتونم چنین کاری کنم. اگر من رو بفرستن گریه میکنم. اگر لی سو مان بهم بگو که خودم رو در آمریکا به چالش بکشم داد و بیداد خواهم کرد.” که در جواب این مجری یورا جواب داد، “چون تو بلد نیستی انگلیسی صحبت کنی.” و موجب خنده ی همه شد.

بعد سی ال صحت خودش را ادامه داد و در مورد تجربه خودش در آمریکا و تفاوت بین آژانس های کره ای و آمریکایی صحبت کرد. او توضیح داد، “در کره، مثل SM و YG، یک آژانس همه ی کارها رو از جمله لیبل زدن، مدیریت، تهیه کنندگی، و هر چیز دیگری رو انجام میدهد اما در آمریکا، یک چیز جدا برای مدیریت هست و یک چیز دیگر برای آژانس. همه چیز جدا هست. به همین خاطر انجام دادن هر چیزی به صورت جدا توسط خودم یک چیز جدید بود اون هم بعد از بودن در آژانسی که همه کار انجام میداد. در واقع، سیستم کره ای خیلی راحت هست.”

در آخر وقتی در مورد رویای آمریکایی اش پرسیده شد، سی ال با اعتماد به نفس پاسخ داد، “تقریباً بهش نزدیکم.”

Source: Allkpop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.