MIXNINE Announces Top Female And Male Aces Of Each Category In Episode Preview

برنامه ی رقابتی میکس ناین بقیه ی اجراهای رقابت پوزیشن را در ۳م دسامبر پخش کرد. در انتهای برنامه، پیش نمایش برنامه برای هفته ی بعد نشان میدهد که مجری نو هونگ چول میگوید، “هنوز تمام نشده.”

بعد، او شرکت کننده ها را با بیشترین رای در هر قسمت (ووکال، رپ و دنس) معرفی میکند که ۲۰۰۰ امتیاز خواهند گرفت، و اسم و امتیاز کسانی که به بالا آمدند را اعلام میکند.

اول بهترین ووکالیست ها اعلام شدند. کیم هیو جین، که آهنگ It’s Okay از BTOB را اجرا کرده بود بیشترین امتیاز را دریافت کرد. بعد ام سو هیون، از تیمی که آهنگ Rain از ته یون را اجرا کرده بودند بهترین ووکالیست دختران شد.

برای قسمت رپ، وو جین یونگ برترین رپر پسران با ۱,۳۷۸ امتیاز معرفی شد. او آهنگ بورن هیتر از اپیک های را با گروهش اجرا کرده بود که در مجموع ۴,۷۱۲ امتیاز کسب کردند. جونگ سارا در بین دختران رپر رتبه ی اول را با امتیاز ۱,۰۴۶ کسب کرد آن هم بعد از اجرای Puss از جیمین AOA که در امتیاز تیمی ۱,۹۸۴ امتیاز گرفتند.

کیم هیون جین به عنوان بهترین دنسر برای اجرایشان با آهنگ Starships از نیکی میناج انتخاب شد، و در پسران بیونگ کوان به عنوان بهترین دنسر با ۱,۴۳۰ امتیاز انتخاب شد که با تیمش آهنگ وری گود از بلاک بی رو اجرا کردند و مجموعاً ۴,۲۹۴ امتیاز کسب کردند.

قسمت بعدی کسانی که ۲۰۰۰ امتیاز را از بین ۶ نفر برتر خواهند گرفت مشخص خواهند شد.

Source: Soompi

يک ديدگاه براي “MIXNINE Announces Top Female And Male Aces Of Each Category In Episode Preview

  1. Rahavip

    رقص ۲pm خیلی خوب بوووود😭
    اقا اصلا من عاشق سونگ‌هان گیوم‌شدم‌چقد این بشر جذابه و با استعداده! امیدوارم اول شه❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.