Taeyang Opens Up About His Concerns And Affection For BIGBANG

در ۲۳م نوامبر ته یانگ از بیگ بنگ در برنامه ی Livin’ the Double Life حضور داشت، جایی که او در مورد نگرانی ها و عشقش به گروهش صحبت کرد.

در طول برنامه، ته یانگ در مورد نگرانی هایش وقتی برای مدت طولانی به سربازی میرود صحبت کرد. او گفت، “من همیشه نگرانی های مشابهی را برای انتشار هر آلبوم داشتم، و از اونجایی که هیچوقت پایان نخواهد بود، این حس رو داره که من به زودی آخرین اجرای خودم را خواهم داشت چون یک وقفه ی طولانی پیش روی من هست… من نگران این هستم که بدونم آیا بعد از اینکه از سربازی برگردم باز هم امکانش هست برام که آلبومی منتشر کنم و اجرا داشته باشم.” دفکن، یکی از مجری های برنامه، به خاطر اینکه ته یانگ چنین نگرانی دارد سوپرایز شد. جونگ هیون دون، مجری دیگر برنامه گفت، “من فکر میکنم همه، از جمله آیدل ها، در مورد آینده اشون نگران هستند.”

در قسمت دیگری از برنامه، ته یانگ در مورد آهنگی که او و بقیه اعضا در دم تور ژاپن خودشان برگزار خواهند کرد صحبت کرد. او میل خودش را به اجراهای گروهی کمتر نشان داد از آنجایی که آهنگ های گروهی بدون حضور تاپ کامل نخواهند بود.

ته یانگ اضافه کرد، “من حس متناقضی نسبت به خوب عمل کردن این کنسرت دارم، به این خاطر که ما فقط ۴ نفر هستیم.” بعد او آه کشید و گفت، “چکاری میتونیم انجام بدیم؟ ما تموم کردیم الان.” اون به نظر در افکارش گم شده بود و نمیدانست چطور آخرین خداحافظیش را قبل از رفتن به سربازی با طرفداران ژاپنیه خودش داشته باشد.

Source: Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.