Livin’ The Double Life” PD Says CL Was The Most Surprised At Her Own Tears

برنامه ی شبکه ی tvN به نام Livin’ the Double Life یک برنامه ی تلویزیونی جدید با حضور سی ال، ته یانگ و اوه هیوک است که در ۲۳م نوامبر اولین قسمت آن به پخش رسید.

این برنامه به بیننده ها زندگی روزانه ی موزیسین ها وقتی برای طرفدارها اجرا میکنند یا به دوربین لبخند میزنند را نشان میدهد. از اولین قسمت، سی ال در مورد جدایی گروه ۲NE1 و ته یانگ در مورد نگرانی هایش در رابطه با آینده ی بیگ بنگ و کارش صحبت کردند.

کارگردان و تهیه کننده جون سونگ هو گفت، “من به عنوان گارگردان خیلی سپاسگذارم که این ستاره ها زندگی روزانه و افکار صادقانه ی خودشون رو برای برنامه نشان دادند. عکس العمل بیننده ها به برنامه بسیار عالی است، و ما منتظر نگرش های بیشتر به برنامه هستیم.”

کارگردان در رابطه با اولین مصاحبه ی سی ال در برنامه که وقتی در مورد ۲NE1 صحبت میکرد باعث گریه اش شد، صحبت کرد، “من حسش کردم، در اون لحظه، او چلین بود، نه سی ال. او بیشتر از همه از اشک هایش سوپرایز شد، به عنوان کسی که معمولاً گریه نمیکند. ته یانگ همچنین، نگران بود که آیا مصاحبه اش برای پخش مناسب است، به این خاطر که محتوای آن حساس بود، اما از آنجایی که او در مورد بزرگترین نگرانی هایش صحبت میکرد، نمیخواست که پنهانش کند.”

برنامه ی Livin’ the Double Life در روزهای سه شنبه ساعت ۱۰:۵۰ دقیقه شب به وقت کره پخش میشود.

Source: Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.