“Livin’ The Double Life” PD Praises BIGBANG’s Friendship + Members To Appear In Next Episode

کارگردان و تهیه کننده ی برنامه Livin’ the Double Life جون یونگ هو در مورد مسیر برنامه، و حضور اعضای بیگ بنگ در قسمت آینده ی آن صحبت کرد.

این کارگردان گفت، “سی ال، ته یانگ و اوه هیوک خوشحال بودند که اولین قسمت با عکس العمل های مثبتی همراه بوده است. برای آنها شجاعت زیادی را میخواست تا در رابطه با نگرانی های شخصی خودشان صحبت کنند، و من فکر میکنم این عکس العمل به آنها انرژی زیادی خواهد داد.”

او ادامه داد و گفت برنامه ی Livin’ the Double Life متفاوت از بقیه برنامه های تلویزیونی در رابطه با موسیقی است زیرا تمرکز بیشتر آن بر روی گفتن داستان های کامل است. جون سونگ هو گفت، “قصد اصلی ما این نبود، اما اولین قسمت با بزرگترین نگرانی های سی ال و ته یانگ همراه بود. بقیه ی برنامه آنها را نشان میدهد که با نگرانی های خودشان روبه رو میشوند و اینکه چطور یاد میگیرند تا بر آنها غلبه کنند. من واقعاً تحت تاثیر صحبت هایشان با بیننده ها قرار گرفتم.”

او همچنین اشاره کرد که اوه هیوک، کسی که در اولین قسمت حضور پیدا نکرد، به روش خودش دل بیننده ها را خواهد برد، “اوه هیوک یک فرد بامزه است. او از آن نوع آدم هاست که میتواند بدون گفتن کلمه ای موجب خنده ی بقیه شود. او خانه ی جدید خودش را نشان خواهد داد و خنده ی بیشتری را به برنامه خواهد آورد.”

در آخر جون سونگ هو در مورد حضور اعضای بیگ بنگ در قسمت های آینده ی برنامه صحبت کرد و گفت، “قسمت بعدی برنامه با حضور اعضای بیگ بنگ خواهد بود. من واقعاً تحت تاثیر دوستی تغییر ناپذیر آنها از زمان شروع به کارشان قرار گرفتم.”

Source (۱) Via Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.