Dara receives criticism from netizens for dressing up as Uhwudong on Chuseok

دارا به خاطر نوع پوشیدن هانبوکش در چوسوک مورد انتفاد قرار گرفت.

در ۴م اکتبر، عضو سابق گروه ۲NE1 تبریک چوسوک خود را با عکسی که او به زیبایی هانبوک پوشیده است و رژ لب قرمز زده است را به اشتراک گذاشت.

این مورد که در روز تعطیلات چوسوک هانبوک پوشیده شود، کاملاً امری طبیعی است، با این حال دارا به خاطر شباهت لباسش به Uhwudong مورد انتفاد قرار گرفت.

لباس سنتی Uhwudong یک شخصیت رسوا کننده در سلسله ی چوسان در قرن ۱۵م است. او رقاص، نویسنده، هنرمند و شاعر از خانواده ی سلطنتی است، با این حال او همینطور به خاطر روزهای kisaeng (یک هنرمند که مردان را سرگرم میکرده و به صورت مدرن بد کاره گفته میشود).

او معمولا به یک شخصیت س**ک***سی شناخته شده است. در حقیقت، فیلم هایی که زندگی یک Uhwudong به تصویر میکشد معمولا مثبت ۱۹ هستند.

با توجه به این، به نظر نتیزن ها این استایل برای تعطیلات نامناسب است. نظرات گفتند، “Uhwudong یک شخصیت است که مرکزیت آن رسوایی هایی در رابطه با س**ک**س است که بعد از طلاق به kisaeng تبدیل شده است. اصلا معنی میده در روز چسوک Uhwudong پوشید؟”، “آیا او مجبور بود که از کانسپت Uhwudong استفاده کند… یک هانبوک معمولی نمیتونست خوشگل باشه”، “ای بابا… لطفاً… حداقل برای یکبار فکر کن.”، “واو او شبیه kisaeng شده است”، “چوسوک و Uhwudong با هم جور در نمیاد”، “او واقعا مغزش خالیه”

Source: Allkpop

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.