SECHSKIES Opens Up About Releasing Album They Promised To Before Disbandment

در ۲۳ سپتامبر گروه کهنه کار جکسکیز، کنسرت ۲۰امین سالگرد خود را در GOCHEOK SKY DOME برگزار کردند.

این گروه اهنگ های Promised Destiny , Schoo, Song , A men’s Path در کنار اهنگ های دیگر اجرا کردند. اعضای گروه از طرفداران تشکر به عمل اوردند و راجع به البومشان که اخیرا منتشر شده است صحبت هایی کردند.

لی جه جین از طرفدار ها تشکر کرد و گفت: ما هرروز ۲۰۱۷ برای سالگرد ۲۰ سالگی جکسکیز زندگی کردیم، ما تلاش زیادی برای ارائه بهتر و جدید تر خودمون کردیم. حالا امروز بالاخره همون روزه، ما تونستیم جشن ۲۰ سالگیمون رو تو سالن بزرگی فقط بخاطر شما برگزار کنیم.

جانگ سو وون هم با صحبت هایش قول بزرگی به طرفداران داد: این اولین اجرا ما بعد از ۲۰ سال دبیوت در سالن به این بزرگی هست، من نگران بودم که ما نتونیم تمام جاهارو پر کنیم، اما با وجود شما دیگه همچین نگرانی ندارم، خیلی از اهنگا هست که هنوز باقی مونده، ما اونارو برای شما اجرا میکنیم.

به عنوان لیدر، ایون جی وون ضمن تشکر از طرفدارن گفت: دو روز پیش پنجمین البوم جکسکیز منتشر شد، زمان هایی بود که ما اهنگارو ضبط میکردیم و به نتیجه نمیرسیدیم و خسته میشدیم، اما لحظه ای که تونیتسیم نتیجه دلخواه رو بدست بیاریم تمام سختی های قبل از بین رفت و تحت تاثیر قرار گرفتیم، ازتون ممنونم که زیاد به ما گوش میدید.

او همچنین قول گروه را قبل از منحل شدن برای انتشار ۵امین البوم اعلام کرد و اظهار داشت: ما نتونستیم به وعده خودمون برای انتشار ۵امین البوم، اون موقع عمل کنیمو برای مدتی این قول رو رها کردیم، ما دوباره به عنوان جکسکیز برگشتیم و به قولمون برای انشتار ۵امین البوم عمل کردیم و این مارو احساساتی میکنه و در این هیچ تردیدی نیست. ما میخوایم از یانگ هیون سوک تشکر کنم که مارو رهبری میکنه و تکیه گاه ماست.

در ۲۱ سپتامبر جکسکیز پنجمین البوم خود را تحت عنوان ANOTHER LIGHT، با دابل تایتل SMILE و Something Special منتشر کرد.
Source: Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.