Lee Jong Suk Talks About Recovering From His Slump And Surprising Yoon Kyun Sang

بازیگر لی جونگ سوک در مورد فاصله گرفتنش از اوج و سورپرایز کردن یون کیون سانگ در فن میتینگش صحبت کرد.

بازیگر لی جونگ سوک در روز ١٠ سپتامبر فن میتینگی را با ٣٠٠٠ طرفدار در سالن المپیک سئول برگزار کرد. تم این فن میتینگ که با نام “Lee Jong Suk Private Stage Dream Like in Seoul” برگزار میشد، بودن در یک دنیای خیالی و ملاقات با لی جونگ سوک بود.
این بازیگر به طرفداران گفت که تدارکات زیادی برای برگزاری این فن میتینگ دیده شده است. او در این فن میتینگ با آهنگ هایی رقصید، آهنگی را اجرا کرد، عکس هایی از دوران بچگی اش را به نمایش گذاشت و با یک ماشین چنگک بازی کرد تا عروسک هایی را برای هدیه دادن به طرفدار ها ببرد.


بازیگر یون کیون سانگ هم که قبلا به لی جونگ سوک گفته بود به علت برنامه ی کاری اش نمیتواند در فن میتینگ حضور داشته باشد، با حضور خود لی جونگ سوک را سورپرایز و خوشحال کرد. لی جونگ سوک اطلاعاتی را در مورد برنامه ی “Three Meals A Day” با طرفداران در میان گذاشت و گفت: “با کارگردان برنامه، نا یونگ سوک صحبت کرده بودم که با حضورم کیون سانگ رو سورپرایز کنم ولی اتفاقات تعجب برانگیزی رخ داد. لطفا زمان پخش برنامه رو ببینید. اگه بیشتر براتون تعریف کنم تو دردسر میافتم.”


هم بازی های جونگ سوک در سریال “While You Were Sleeping” هم به عنوان مهمان در این فن میتینگ حضور داشتند. سوزی، جونگ هه این، گو سونگ هی و شین جه ها در این مراسم حضور پیدا کردند تا با جونگ سوک صحبت کنند ولی متاسفانه برای جلوگیری از لو رفتن داستان سریال جدیدشان نتوانستند زیاد در مورد سریال صحبت کنند.
در پایان فن میتینگ، لی جونگ سوک عنوان کرد: ” فکر کنم بلوغ دیررس داشتم. قبل از فیلمبرداری فیلم “V.I.P” از دوران اوجم فاصله گرفته بودم. در طول فیلمبرداری این فیلم چیز های زیادی از بازیگر های دیگه یاد گرفتم. هنوزم دارم سعی میکنم از این حالت بیرون بیام ولی بیشتر مشکلاتم دیگه حل شدن.” او اضافه کرد: “وقتی طرفدارامو اینجوری ملاقات میکنم روحیه میگیرم تا یک سال دیگه رو هم همینجوری ادامه بدم. همیشه ممنونتونم و دوستون دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.