SANDARA PARK Mentors Aspiring Idol, Takes Her To YG Practice Room

ساندارا پارک مربی گری یک نوجوان مشتاق آیدل شدن را بر عهده گرفت و او را به اتاق تمرین وای جی برد.


با وجود تعداد زیادی از مردم که اشتیاق دارند به یک آیدل کی پاپ تبدیل شوند، پذیرفته شدن در آزمون یک کمپانی و تبدیل شدن به یک کار آموز به اندازه ی کافی کاری دشوار است. تصور کنید در آزمون پذیرفته شده اید و با الگو قرار دادن آیدل مورد علاقه تان دوران کارآموزی را شروع میکنید سپس در یک تصادف پای شما آسیب میبیند و دکتر به شما اطلاع میدهد که نباید برقصید.


این اتفاقی است که برای هوانگ جونگ هیون افتاده است؛ دختری که داستانش را در روز ٢٣ آگوست و در قسمتی از برنامۀ “Get It Beauty 2017” به نام “قسمت ویژۀ  لیست آرزو های زیبا” به اشتراک گذاشت. پس از شنیدن داستان او ساندارا پارک، یکی از مجری های برنامه با تبدیل شدن به مربی او، به مدت ٧ ساعت این نوجوان مشتاق را سورپرایز کرد.


خیلی از طرفداران کی پاپ با اتاق تمرین رقص معروف شرکت وای جی آشنا هستند؛ جایی که از دیدن رقص بی نقص هنرمندان مورد علاقه مان از شرکت وای جی در آن لذت میبریم. ساندارا پارک آنقدری مهربان بود که این نوجوان مشتاق را به ساختمان اصلی وای جی ببرد، از کیم هی جونگ، طراح رقص وای جی، بخواهد نکاتی در مورد حرکات رقص به او بگوید سپس او را آرایش کند و به او کمک کند فیلم جدید شرکت در آزمون خود را در اتاق تمرین معروف وای جی ضبط کند.


ساندارا پارک همچنین پیامی ویدئویی از طرف یکی از اعضای گروه DIA، کی هییون، که قبلا با هوانگ جونگ هیون آموزش دیده بود را هم برای او آماده کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.