فن میتینگ به مناسبت دومین سالگرد آیکن

[ظرفیت تکمیل شد] خب سلام به همراهان آیکنیک ما !
همونطور که میدونین حدودا ۱ ماه دیگه به دومین سالگرد آیکن باقی مونده و همونطوری که قبلا گفتیم کانال ما و تنها فن سایت اختصاصی آیکن با همکاری سایت وای جی فمیلی پروژه های مختلفی برای این سالگرد در نظر گرفتیم که یکی از اونا مثل سال گذشته جشن ما برای دومین سالگرد آیکن هست.

از چندین ماه قبل برنامه ریزی های زیادی برای این جشن شده و تیم برگزاری این جشن تمام سعی خودشون رو برای برگزاری جشنی بی نقص میکنن.
ظرفیت این جشن ۳۰ نفر در نظر گرفته شده و هزینه ی شرکت در این میتینگ ۲۲ هزار تومان است. هزینه ای که پرداخت میکنید برای کیک، گیفت ها و … هست. هزینه ی سفارش غذا و سرویس کافه ای که جشن در اون برگزار میشه به عهده ی خودتونه.
به علاوه این جشن نسبت به پارسال برنامه ریزی های بیشتر و متنوع تری داره پس لطفا کسانی که قطعی در این جشن شرکت میکنن لطفا زودتر مبلغ رو به شماره حساب زیر واریز کنن تا مراحل آماده سازی جشن به زودی انجام بشه.
ظرفیت فقط ۳۰ نفر هست پس تا این ظرفیت تکمیل نشده ثبت نام کنین که پشیمون نشین. پس از ثبت نام کردن نمیتونین انصراف بدین و ما نمیتونیم پولتون رو برگردونیم پس لطفا قبل از ثبت نام حتما از حضورتون مطمئن شین.
تاریخ برگزاری جشن روز ۵ شنبه ۲۳ شهریور هست. پس واریز کردن هزینه ی جشن عکس فیش واریزی و اسم خودتون رو به آیدی تلگرام @Zohreetb  بفرستید .
منتظر حضور شما در دومین سالگرد دبیو آیکن هستیم.

شماره حساب برای واریز کردن پول جشن :
۵۰۲۲  ۲۹۱۰  ۶۱۲۶  ۹۶۲۵
به نام معصومه رامین

شماره های تماس :
۰۹۱۹۹۰۰۰۱۶۴
۰۹۳۹۳۰۳۲۷۶۰

فقط تا پایان هفته ی اول شهریور برای ثبت نام مهلت دارین.

2 دیدگاه برای “فن میتینگ به مناسبت دومین سالگرد آیکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.