ROSÉ Says on Fantastic Duo 2, “The competition was 400 to 1 when I auditioned for YG”

رزی از بلک پینک با گومی قرار است رقابت دوئت در برنامه Fantastic Duo 2 داشته باشند.

اخیرا رزی فوتو شوت های مخصوص این برنامه ” Star Wars ” را انجام داد، او کنار ۱۰ هنرمندای ایستاده بود که در مسابقه از او قدرران صدا و استایل منحصر به فردش بودند.

او قبل از دبیوت به عنوان بلک پینک، در اودیشن YG در استرالیا شرکت کرد و از بین ۴۰۰ نفر شرکت کننده انتخاب شد.

او در این باره گفت : شرکت در این اودیشن پیشنهاد پدرم بود و من فکر میکردم انها ۱۰۰% من رو انتخاب نمیکنن اما انتخابم کردن. من همیشه آرزو داشتم تا خوندن وکال رو از گومی یاد بگیرم.

اخیرا هم هنرمند IU به عنوان یک خواننده زن به رزی پیشنهاد همکاری داده بود. حالا قرار است رزی یک استج دوئت با گومی داشته باشد و ارزواش براورده شود.

یکی از کارکنان برنامه نظر خورد را اینگونه بیان کرد : تمام هنرمندان عالی بودند اما صدای رزی کاملا خودش رو نشون داد. این یک شانس برای نشون دادن توانایی خودش از طرف دیگه ای هست چیزی که شاید نتونه به عنوان عضوی از بلک پینک به نمایش بذاره. تمام خواننده های شرکت کرده عالین و فکر میکنم برنامه ی به یاد موندنی و عالی از اب در بیاد.

در همین حال در ویژه برنامه ” Star Wars ” ده مشاهیر از جمله رزی و یک سونگجه برای رقابت با یانگ هی ایون و گومی برای دوئت استیج مسابقه خواهند داد.

افراد غیرمشهور در قسمت های قبلی حضور داشتند اما این برنامه به دلیل امکان مسابقه بین سلبریتی ها قطعا جالب و دیدنی خواهد شد.

این برنامه در ۶آگوست در ساعت ۶:۲۵ PM به وقت محلی جمهوری کره پخش خواهد شد.

Source : YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.