Lee Hi Front MAC Cosmetics Future Forward Campaign alongside Justine Skye & Dua Lipa!

لی های در کنار Justine Skye و Dua Lipa برای برند آرایشی MAC Cosmetics همکاری خواهد داشت.

بهار و تابستان امسال، برند زیبایی MAC Cosmetics مرحله ی بعدی از فعالیت خود را با یک گروه سه نفره ی خواننده های بین المللی برجسته شامل، Justine Skye، Dua Lipa و لی های، ادامه می دهد.

۲۹ ماه ژوئن با بسته شدن کالکشن، لی های، ستاره ی کی پاپ بعد از وقفه ی سه ساله با موسیقی جدید و رُژ لب قرمز که الهام گرفته از رنگ های قرمزیست که او هر روز میپوشد به صحنه ی موسیقی باز میگردد. “دلم میخواست که رُژ لب قرمزی که قابل استفاده و روی مُد باشد را استفاده کنم، و رنگ جذاب میخواستم که هم زنانه باشه و هم دخترانه.”

  • بیلبورد: از اولین تجربه ی استفاده ی میکاپ تا کنون فلسفه ی زیبایی ات چه تغییراتی کرده است؟

لی های: وقتی ۱۵ سالم بود شروع کردم به استفاده از میکاپ. از مادرم و خواهر بزرگترم تقلید میکردم، حتی بیشتر وقت ها سایه فوندیشن اشتباه، رنگ های زشت برای لب و ابروهای پهن برای خودم استفاده میکردم. فکر میکنم که تجربه ی زودهنگام استفاده ار میکاپ مهم است، چون میتونی بفهمی که چه چیزهایی خوب هستند و چه چیز هایی خوب نیستند. پروسه ی فهمیدن رنگ های صحیح و اینکه چطوری اونها رو استفاده کنی خیلی جالبه. روی استیج، از رنگ های جذاب مثل بنفش و قرمز و درخشنده کردن چشم ها خوشم میاد، اما در زندگی روز مره دوست دارم بیشتر طبیعی بنظر برسم.

  • بیلبورد: میکاپ چه نقشی را در معرفی تو به عنوان یک هنرمند بازی کرده است؟

لی های: من همیشه در مورد اینکه میکاپ چطوری از زوایای مختلف، زیر نور شدید استیج و هماهنگیش با لباس های من بنظر میرسد فکر میکنم. مخاطبان، هنرمند ها را با گوش دادن به موسیقی شان می شناسند، اما آنها با تماشای میوزیک ویدیوها و اجراهای هنرمندها الهام می گیرند. من میکاپ های مختلف را که با آهنگ های جدیدم تکمیل می شوند استفاده میکنم.

  • بیلبورد: آرایش روزمره ی خودت رو باهامون در میون بذار.

لی های: بعد از آماده سازی پوستم، از فوندیشن و کانسیلر برای پوشاندن لکه های تیره استفاده میکنم. سپس با استفاده از یک قلم مو از پودر سایه استفاده میکنم. برای ابروهام از یک مداد برای پر کردن اونها و ژل ابرو استفاده میکنم. سپس با سایه های رنگ خیلی روشن روی قرمز که همیشه با رنگ لباسم متناسبه دماغم را سایه میزنم. برای محو کردن خط لبم از فوندیشن باقی مانده از صورتم استفاده میکنم. معمولا بعضی وقت ها از های لایت MAC برای خط دماغ، خط گونه، چانه، و پشت لبم استفاده میکنم و برای مرطوب دیده شدن لب هام از براق کننده استفاده میکنم.

  • بیلبورد: در مورد زمان هایی که بیرون میری چی؟

لی های: عاشق رنگ های دودی و تیره با مژه های مصنوعی هستم و معمولا از رُژ لب MAC استفاده میکنم.

  • بیلبورد: سال قبل پروژه ی Seoulite را منتشر کردی که در مقایسه با آلبوم شروع بکارت صدای بالغ تری را شنیدیم. اکنون سال ۲۰۱۷ طرفدارانت منتظر چه چیزی باشند؟

لی های: سال ۲۰۱۶ سال خیلی خوبی بود. بعد از ۳ سال از زمان شروع بکارم آلبوم Seoulite را منتشر کردم که جهش موسیقییایی من را نشان میداد. برای سال ۲۰۱۷ بر روی چیزهایی کار میکنم که هنوز نمیتونم اونها رو فاش کنم، اما طرفدارانم میتونن بدونن که به کار تهیه کنندگی و آهنگ سازیم ادامه می دهم.

 

Source: BILLBOARD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.