SONG MINHO X BOBBY’s unit team MOBB is making duo debut with “HIT ME” written by TEDDY and KUSH

زیرگروه “MOBB” متشکل از “مینو” و “بابی” با آهنگ “HIT ME” آغاز به کار می کنند. این آهنگ توسط “تدی” و “کوش” نوشته شده!

0af5bf956ef5b1d971a7815f9b813f76

نام اولین دیجیتال سینگل زیرگروه “MOBB” متشکل از “سونگ مینهو” از “وینر” و “بابی” از “آیکن” مشخص شد!

ساعت ۱۰ صبح روز ۶ سپتامبر، پوستری که نام آهنگ “HIT ME” را رونمایی کرد، در وبسایت رسمی “وای جی” منتشر شد!

آهنگ “HIT ME” یک آهنگ هیپ هاپ هیجان انگیز با ریتم و گام تند است و پیام آن این است که به دوستان توصیه می کند که با هم وقت بگذرانند. اخیراً “مینو” و “بابی” این آهنگ را در گوریلا کنسرتشان در “ایته وون” (سئول) اجرا کرده بودند. در آن زمان، مردم و طرفداران زیادی برای تماشای اجرا جمع شده بودند و این صحنه ها در موزیک ویدئو استفاده شد.

این تیزر، با وجود نام های معتبر و مشهور درج شده بر آن، توجه خیلی بیش تری را به خود جلب کرد. “کوش”، پرودیوسر اصلی کمپانی زیرمجموعه ی وای جی، “بلک لیبل” در این آهنگ همکاری دارد تا ارزش کیفی آهنگ را بیشتر ارتقا دهد. به ویژه، هوکِ آهنگ که هر کس به سادگی می تواند همراهش بخواند، کاملا به خاطر می ماند. متن آهنگ توسط “مینو”، “بابی” و “کوش” نوشته شده، حال آن که “چویس ۳۷″، “کوش”، “تدی”، “سئو وون جین”، “مینو” و “بابی” آهنگ کار را ساخته اند. تنظیم این کار نیز، به عهده ی “چویس ۳۷″، “کوش”، “تدی” و “آر.تی” بوده.

این پرودیوسرها، همان هایی هستند که به آهنگ های معروف و محبوب “بیگ بنگ”، “۲NE1” و … زندگی دادند.این تیم رویایی وای جی، باعث شده تا طرفداران توجه ویژه ی خود را معطوف به آهنگ “HIT ME” کنند. نام “MOBB” تلفیقی از املای انگلیسی دو اسم “مینو” و “بابی” است و درج این نام در پوستر، مشخص می کند که این دو با هم قرار است در بامداد (ساعت ۰۰:۰۰) ۹ سپتامبر دو تک آهنگ و دو موزیک ویدئو منتشر کنند. حال، طرفداران تمام توجه ویزه ی خود را مشتاقانه معطوف به لحظه ی رونمایی نام دومین آهنگ کرده اند.

“وای جی” اعلام کرده که دو آهنگ و موزیک ویدئوی “MOBB” بامداد روز ۹ سپتامبر منتشر می شود. هم چنین، تک آهنگ و موزیک ویدئوی “بابی”، “HOLUP!” بامداد هفتم سپتامبر و تک آهنگ و موزیک ویدئوی “مینو”، “BODY” بامداد ۸ سپتامبر منتشر می شود. این راه جدید و جسورانه ی وای جی برای انتشار آهنگ های جدید و پروموت این افراد در سه روز پیاپی، توجه ویژه ی طرفداران را متمرکز به “MOBB” می کند. در کل، “مینو” و “بابی” چهار موزیک ویدئو و تک آهنگ منتشر خواهند کرد اما این تیم، بیش تر با نام “MOBB” در موزیک شوها اجرا خواهند کرد.

“بابی”، رپر اصلی “آیکن” که برنده ی فصل سوم برنامه ی “شومی دمانی” در ۲۰۱۴ بود و “سونگ مینو”، رپر اصلی “وینر” که فینالیست فصل چهارم برنامه ی “شومی دمانی” در ۲۰۱۵ بود، دوستان بسیار صمیمی هستند که از همان روزهای آغازین کارآموزی شان با هم کار می کردند، هم چنین این دو نفر بزرگ ترین رقبای یک دیگر نیز هستند. موزک ها و اجراهای جدید “MOBB” که متشکل از دو دوست صمیمی و درعین حال، رقیب است، حال و هوای تازه ای را وارد صحنه ی موسیقی می کند.

Source: YG-Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.