KANG SUNG HOON Says, “We didn’t just come together just because of Infinite Challenge”

کانگ سونگ هون گفت: ما فقط به به خاطر برنامه infinite challenge دور هم جمع نشدیم

2016051614472394059_6

بعد از دبیوت در سال ۱۹۹۷ با اهنگ های school byeolgok  و  pomsaeng pomsa انها یک فن بیس گسترده ای به دست اوردند.  انها  اهنگ های مشهور و پر طرفداری مثل couple  و  leeting you go  را تولید کردند اما اعضا تصمیم گرفتند که در سال ۲۰۰۰ هرکدام راه جداگانه خود را طی کنند.

اخیرا ، برنامه چالش نامحدود که در روز های شنبه و یکشنبه در کانال mbc پخش میشود  اعضای گروه sechs kies  را دور هم جمع کرده است. اگرچه که ۱۶ سال گذشته  اما هر ۶ عضو این گروه حضار را  با حرکات تیز و درست با بیت اهنگ  و اجرای موسیقی قدرتمند خود  در کنسرت گوریلا سورپرایز کردند.

تجدید دیدار sechs kies  به یک مسئله بزرگی در صنعت سرگرمی کره تبدیل شده است. معروفترین اهنگ انها couple دوباره به چرات  اهنگ های پرطرفدار برگشته  و اعضای این گروه تماس های بی شماری برای شرکت برنامه های مختلف تلویزیونی دریافت کردند.  سپس این گروه با شرکت وای جی  قرار داد امضا کرد و کامبک انها  رسمی اعلام شد. با این خبر  مردم به  این فکر افتادند که ایا رقیب انها یعنی گروه H.O.T هم ممکن است کامبکی داشته باشد یا نه.

در زیر مصاحبه کانگ سونگ هون در باره داستان هایشان  در مورد کتمبک این گروه و برنامه چالش بی پایان را میخوانید.

– حتما دلتنگ بودن در گروه SECHS KIES شده اید.

– در واقع خیلی دلتنگم.  من خیلی به کنسرت ها و دیگر ویدئو های گروه نگاه میکردم و میکنم. من خیلی از ویدئو ها را وقتی که داشتیم برای کنسرت گریلا اماده میشدیم نگاه کردم خیلی از این ویدئوها را من حتی به خاطر نمی آوردم و با دیدنشون گریم گرفت. قلبم با احساسات مختلفی پر شده.

– اگه بخوای برگردی به قبلا ها چی میگی به گروه؟

– خب همیشه ارزیابی خودت سخته. من فک میکنم که ما یک تاثیر ثابل توجی گذاشته بودیم و این تاثیر برای چند سال ماندگار شد. من میگم که ما روزهای خودمونو داشتیم.2016051614472394059_2

– خیلی از فن ها بعد از دیدن شماها تو برنامه چالش بی پایان میخواستن که شماها دوباره باهم برگردید.

– وقتی که من برنامه رو دیدم، متاسف شدم که ما همه اونجا نبودیم.  بنابراین من واقعا  میخواستم که بهترینمو انجام بدم وقتی که به عنوان خواننده دوم تو این برنامه حاضر شدم.  ما در مورد با هم برگشتن از سال ۲۰۱۴ خوشبین بودیم. و ما فقط به خاطر برنامه چالش بی پایان دور هم جمع نشدیم.

– گروه شما با وای جی قرار داد بسته. آیا دلیل خاصی داره؟

– اول از همه ، همه چیز ناگهانی پیش رفت. هیونگ سوک هیونگ برای ما مثل خانواده است. دلیل دوم،  این است که همه اعضا همیشه هیونگ سوک را دوست داشتند و ستایشش میکردند. ما از یک دوره زمانی هستیم. اون به ما گفت که * اگه شما هدف و رویایی دارین که اون وقتا نتونستین بهش برسین بیاید الان با هم این کارو انجام بدیم. من واقعا امیدوارم که همه چیز برای شما بچه ها عالی پیش بره*  اون فقط از دید یک مرد تاجر عاقل به این قضیه نگاه نمیکرد اون با ما مثل خانواده اش رفتار مبکرد بخشی از خانواده وای جی.

– این خیلی غیر عادیه که  گروه sechs kied  با همون کمپانی که خواننده ها و گروه های تاپی مثل بیگ بنگ رو داره قرار داد بببنده.

– این فقط نشون میده که چقد هیونگ سوک هیونگ  برای ما احترام قایله.از طرف دیگر نشون میده که اون به ما به عنوان یه منبع مالی نگاه نمیکنه. اگه فقط از زاویه یه تاجر نگاه میکرد  کا هیچوقت قرار داد امضا نمیکردیم. اون حقیقتا به ارتیست هاش اهمییت میده و یه ادم خوبی هستش.  ما هم میخواستیم که اون ما رو هم به عنوان ادم های خوب ببینه.

– وقتی که گروه از هم جدا شدند شایعاتی بود که اوضاع بین اعضای گروه خوب پیش نرفته.

– این درست نیست. ما خیلی خوب با هم کنار میایم، بیشتر از خیلی از گروه های دیگه.  بعد از اینکه گروه جدا شدند،  ما به طور انفرادی رشد کردیم اما وقتی که به عنوان یک گروه بودیم ما واقعا به هم نزدیک بودیم.

– چه حسی داره که بعد از ۱۶ سال با اعضا دور هم جمع شدید؟

– من فک کردم که اوضاع یکم ناجور میشه اما این حس داشتم که انگار هرروز میدیدمشون. ما برای ۳ سال با هم بودیم اما من همیشه فک میکردم که ما برای همدیگه مثل خانواده میمونیم.2016051614472394059_9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.